Ми пропонуємо зручні варіанти доставки та оплати вашого замовлення.

Доставка

Кур'єрська доставка по території Києва - при сумі замовлення від 2500грн доставка по столиці України повністю безкоштовна. Якщо ж вартість замовлення менше 2500грн - вартість доставки складе 200 гривень. У менеджерів можна точно дізнатися, коли саме буде доставлений Ваше замовлення.
   
Доставка в регіони - для доставки в будь-який населений пункт України використовуємо українську службу доставки «Нова Пошта». Доставка здійснюється безкоштовно при замовленні від 2500грн. При сумі замовлення менше 2500грн доставка здійснюється за рахунок замовника по тарифу служби доставки.

Оплата

Готівкова оплата. Такий тип оплати можливий тільки на території Києва в період передачі товару від кур'єра до покупця. Оплата проводиться тільки в гривнях.


Безготівкова оплата з ПДВ. Оплата за безготівковим розрахунком відбувається так: після того, як ви оформите замовлення, на Вашу адресу електронної пошти ми відправимо рахунок, який можна оплатити з розрахункового рахунку Вашої компанії.

Накладений платіж. Оплата здійснюється за фактом отримання посилки у відділеннях для отримання вантажів вищевказаних служб доставки.

Товар додано для порівняння.