Наші спеціалісти виконають монтажні та пусконалагоджувальні роботи з встановлення системи підсилення стільникового зв’язку  на об’єкті  будь якої складності. Багаторічний досвід роботи у цій сфері дозволяє нам не допускати помилок при виконанні монтажних робіт та налаштуванні обладнання, що гарантує довгу та безперебійну роботу вашої системи.

Якість всіх компонентів системи має велике значення, тому ми пропонуємо тільки перевірені GSM ретранслятори, якісні антени, роз’єми, дільники та розподілювачі потужності та високочастотний коаксіальний кабель та фідер.

Ми встановлюємо системі посилення стільникового зв’язку в торгівельних  комплексах, офісних приміщеннях, приватних будинках, кафе та ресторанах, на фермерських господарствах та інших об’єктах, де рівень сигналу від базових станцій операторів Київстар, Водафон та Лайфсел залишає бажати кращого.

Після встановлення GSM репітера ви не згадаєте про поганий зв’язок у вашому приміщенні, будете впевнено приймати та здійснювати дзвінки.

 

Вартість повного комплексу монтажних та пускуналагоджувальних робіт залежить від їх складності та розраховуються окремо в кожному індивідуальному випадку. Як правило, вартість монтажних робіт становить від 25% до 35% відсотків від вартості обладнання.

Звертайтесь до професіоналів та пам’ятайте – якісне обладнання не може коштувати занадто дешево.

Товар додано для порівняння.