Атенюатор Anycell AT-10 призначений для зниження потужності ВЧ-сигналу на 10 дБ. Дана модель підтримує найбільш популярні стандарти стільникового зв'язку. Розрахована на максимальну потужність  5 Вт.

AT-10 забезпечує придушення сигналу в частотному діапазоні до 3 ГГц і має хвильовий опір 50 Ом. Атенюатори широко застосовуються з пристроями, які не оздоблені вбудованими засобами регулювання потужності, для ослаблення сигналу при перевантаженні або закільцюванні сигналу. Також атенюатори встановлюються в системах посилення стільникового зв’язку, якщо вбудованих засобів регулювання виявляється недостатньо для коректного функціонування обладнання.

Атенюатор рекомендується використовувати з репітерами та/або лінійними підсилювачами початкового рівня при неможливості рознесення внутрішньої і зовнішньої антен на необхідну відстань або при встановленні репітера поблизу базової станції стільникового оператора. 

AT-10 оснащений роз'ємами «мама» і «тато» N-типу і підключається в якості перехідника між радіопристроєм і наступним компонентом системи. Оскільки надлишкова енергія радіовипромінювання конвертується в тепло, атенюатор за своїми технічними характеристиками повинен відповідати параметрам вхідного сигналу. AT - 30 розрахований на провідну потужність не більше 5 Вт.

AT-10

Характеристики

Стандарт зв'язку
2G
3G
4G/LTE
КСВ
≦2.0
ВЧ-роз'єм
N-Female
N-male
Опір
50 Ом
Діапазон робочих температур, °С
от -25 ºC до +50 ºC
Тип роз'єму
Атенюатор
Покриття корпусу
Нікель
Покриття центрального контакту
Срібло
Конструктивне виконання
Прямий
Згасання, дБ
10

14 інших товарів в цій категорії:

Товар додано для порівняння.