Cel-Fi DUO дозволяє покращити якість покриття (голос та передача даних) в стандартах ЗG, 4G та LTE в квартирах, будинках, офісах тощо. Запатентована 2-блочна бездротова система (Блок мережі та Блок покрття) з переносом частоти. Забезпечуючи посилення сигналу до 100dB, Cel-Fi дозволяє покращити якість стільникового зв'язку всередені приміщення та зменьшити вихідну потужність вашого мобільного пристрою, тим самим продовжує час роботи його батареї (акумулятора).

Cel-Fi DUO дозволяє здійснити покриття площею до 1200 м2 всередені приміщення (необхідно враховувати архитектуру перегородок та перекриття).

Cel-Fi повністю автономный (налаштовується самостійно), не потребує стронніх антен чи додаткових проводів. Знайдіть місце всередені приміщення, де є хоча б одна поділка сигналу сигналу ЗG, 4G та LTE на екрані вашого мобільного телефону, розташуйте обладнання Cel-Fi всередені приміщення згідно інструкції з встановлення, увімкніть в розетку та відчуйте покращення якості стільникового зв'язку практично одразу – це дуже ПРОСТО та ШВИДКО. Існує можливість підключення зовнішньої антени (для підвальних пприміщень).

Cel-Fi DUO сертифікований в Україні та використовується стільниковими операторами зв'язку. Можливысть бездротового підключеннф до обладнання за допомогою мобільного додатку Cel-Fi Wave (Android Play Market, iOS AppStore).

Характеристики

Бренд
Nextivity CEL-FI
Тип репітера
Селективний
Стандарт зв'язку
3G/4G
ЖК-дисплей
Так
Wi-Fi/Bluetooth модуль
Так
Споживана потужність
15W
Гарантія, міс
36
Діапазон частот, МГц
1800/2100МГц

3 інших товарів в цій категорії:

Товар додано для порівняння.