Cel-Fi PRIME дозволяє покращити якість покриття (голос та передача даних) в стандартах ЗG, 4G и LTE в квартирах, невеликих будинках, офісах тощо. Запатентованна 2-блочна провідна система (Блок мережі та Блок покриття), що  з'єднується між собою за допомогою кабеля, яких входить в комплект обладнання. Забезпечуючи посилення сигналу до 80dB, Cel-Fi PRIME дозволяє покращити якість мобільного зв'язку всередені приміщень та зменьшити вихідну потужність вашого мобільного пристрою, тим самим продовжує час роботи його батареї (акумулятора).

Cel-Fi PRIME дозволяє здійснити покриття площею до 300 м2 всередені приміщення (необхідно враховувати архитектуру перегородок та перекриття).

Cel-Fi PRIME повністю автономный (налаштовується самостійно), не потребує специфічних навиків та знань для його встановлення. Знайдіть місце всередені приміщення, де є хоча б одна поділка сигналу сигналу ЗG, 4G та LTE на екрані вашого мобільного телефону, розташуйте обладнання Cel-Fi всередені приміщення згідно інструкції з встановлення, увімкніть в розетку та відчуйте покращення якості стільникового зв'язку практично одразу – це дуже ПРОСТО та ШВИДКО.

Cel-Fi PRIME сертифікований в Україні та використовується стільниковими операторами зв'язку. Можливысть бездротового підключеннф до обладнання за допомогою мобільного додатку Cel-Fi Wave (Android Play Market, iOS AppStore).

Техничні характеристики

Конфігурація: Запрограмовано під відповідного мобільного оператора зв'язку (можливість самостійно змінювати оператора на Київстар, Водафон чи Лайфсел)
  • Рабоча температура: від 0 ° до 40 ° C
  • Температура зберегання: -25 ° до 60 ° C
  • Відносна вологіість: від 5% до 95%, без конденсації
  • 12В постійного току за допомогою зовнішного джерела (два блока живлення в комплекті)
  • Зовнішнє джерело: від 100 до 240В змінного струму, 47 — 63 Гц
  • Споживна потужність меньше 20 Вт

Характеристики

Бренд
Nextivity CEL-FI
Тип репітера
Селективний
Стандарт зв'язку
3G/4G
Площа покриття
100-300 кв.м.
ЖК-дисплей
Ні
Wi-Fi/Bluetooth модуль
Так
Споживана потужність
20W
Діапазон робочих температур, °С
від 0° до 40° C
Гарантія, міс
24

3 інших товарів в цій категорії:

Товар додано для порівняння.